Home / Diğer Konular / Duyurular / Book of Demons Çıkış Tarihi – Early Access

Book of Demons Çıkış Tarihi – Early Access

Book of Demons Çıkış Tarihi Thing Trunk tarafından duyruldu. Hack-n-slash RPG oyunu olan Book of Demons Steam üzerinden 28 temmuz günü Early Access olarak çıkışını yapacak. Oyunculardan gelen geri bildirim doğrultusunda oyunun early Access için hazır duruma geldiği düşünülmüş. Buradan yaratıcı ekibin oyuncu düşüncelerine nekadar önem verdiğini çıkarabiliriz.

Oyun macera tabanlı bir deck building hack’n’slash oyunu. Şimdi bunun türkçe anlamı sanırım henüz yok fakat kısaca anlatmak gerekirse oyunu destenizdeki kartlarla oynuyorsunuz. Mesela bir Dungeon’a girdiğinizde atacağınız skilleri destenize seçtiğiniz kartları kullanarak yapacaksınız. Sınırsız skill atamayacağınız gibi destenizide çok iyi oluşturmanız gerekecek.

Early Access paketi $17.99dan satışa çıkacak. Dokuz gün sonra ise fiyatı $19.99 olacak. Denemek isteyenlerin çıkış tarihinde alması iyi olur gibi.

Steam linki

Oyunun resmi sitesi

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

the simpsons e my sport

The Simpsons Yeni Bölümünde Bart E-Spor Dünyasında

The Simpsons’ın gelecek bölümünde ( bugün-yarın ) Bart’ı e-spor dünyasında göreceğiz. Bölümün ismi zaten ”E …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN