Home / Duyurular / Konvoyumuza katılın – Multiplayer – ETS 2

Konvoyumuza katılın – Multiplayer – ETS 2

Selam dostlarım. Beni twitch yayınlarımdan ve youtube videolarımdan tanıyorsunuz. Son zamanlarda twtich üzerinden euro truck simulatör 2  oynuyorum ve görüyorum ki gün geçtikçe ilginiz artıyor. Bunun üzerine bir kaç kere konvoy denemesi yaptık ve bana katılan 7-8 arkadaşla çok güzel vakit geçirerek 1000 kilometreyi devirdik.

Benim kadar sizinde bu konvoylarla güzel vakit geçirdiğinizi ümitediyorum. Discord üzerinden hoş sohbetlerimiz ve eğlenceli dakikalarımızı artık daha profesyonel seviyeye taşımayı ve troll yapmaya çalışan arkadaşları engelleyerek daha seviyeli bir grup oluşturmayı düşünüyorum. Bunun için öncelikle bir şirket kurmak istiyorum. Şirkete katılma zorunluluğunuz kesinlikle yoktur fakat konvoya katılmak ve aramızda yer almanız için çeşitli kuralların olması gerektiğini tecrübe ettim.

ETS 2 yi ben ilk oynadığımda Multiplayer modu yoktu ya da ben haberdar değildim. Tek başıma kilometrelerce yol alırken aklımda sürekli ” yanımda 3-5 tır daha olsa hem muhabbet hem aksiyon olur ne güzel de olur ” düşünceleriyle, hayaliyle sıkılına kadar oynadım. Multiplayer modunu öğrenince oyuna tekrar geri döndüm.

Kuşkusuz oyunun en zevkli yanı arkadaşlarınızla samimi bir ortamda iletişim programı kullanarak aynı güzergahta ilerlemek. Twitch yayınlarımda yaptığımız konvoyların oldukça zevkli olduğunu farketmişsinizdir. Sizde bizlere katılmak istiyorsanız yayın saatlerimde kanalıma gelerek katılmayı istemeniz yeterlidir. Kaçırdığınız videolarıda izlemek isterseniz yine youtube kanalımda tekrarını izleyebilirsiniz.

Twitch : twitch.tv/ashenvenom

Youtube : www.youtube.com/oyuncunundiyari

 

Kimdir mkedi

Check Also

Ps4 plus şubat 2019 oyunlari açıklandı

Ps4 Plus için Şubat oyunları belli oldu. Bu ay birbirinden güzel oyunları yine ücretsiz olarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.