Home / Pano / İki ücretsiz oyun birden – kaçırmayın

İki ücretsiz oyun birden – kaçırmayın

Herkese merhaba

Ücretsiz oyunları yine oyuncunundiyari ile kütüphanenize ekliyorsunuz. Takipte kalarak kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlardan haberdar olabilirsiniz. İleri ki zamanlarda bizimde ücretsiz oyun ve ekipman çekilişlerimiz olacaktır. Twitch yayınımız üzerinden de yine aynı şekilde ücretsiz oyun ve ekipman çekilişleri yapılacaktır. Takipte kalın 🙂

Bugün sizlere iki ücretsiz oyunu kütüphanenize ekleyebileceğiniz bir paylaşım yapıyorum. Sadece b,r hafta boyunca ücretsiz olan bu oyunları daha sonra temin edebilmeniz için ücret ödemeniz gerekmektedir.

Epic Games tarafından verilen Celeste ve Inside oyunlarını bugünden itibaren 5 eylüle kadar ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Epic games oyun launcherını indirmeniz ve market kısmından oyunları herhangi bir ücret ödemeden satın almanız. Bu kadar basit.

https://www.epicgames.com/store/tr/ sitesini ziyaret ederek en üst sağ köşeden Epic games launcherını indirebiliyorsunuz.

Herkese iyi oyunlar. May The Force Be With You

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Bedava alabileceğiniz altı oyun – Çabuk olun, kaçırmayın

Bedava, hiç bir ücret ödemeden alabileceğiniz altı oyun. Okurlar arasında Batman sevmeyeniniz var mı bilmiyorum …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN