Home / Pano / Surviving Mars ücretsiz. Bu fırsatı kaçırmayın

Surviving Mars ücretsiz. Bu fırsatı kaçırmayın

Uzun zamandır steamde istek listemde olan bir hayatta kalma, kaynak yönetme oyunu. Hep oynamak istiyordum fakat bir türlü vakit bulamıyordum. Şansıma bugüne kısmetmiş. Oyunu ücretsiz olarak temin edip oynamaya başladım. Çok yakında youtube kanalımada Surviving Mars videosu yükleyeceğim haberiniz olsun.

Surviving Mars, Haemimont Games tarafından geliştirilen bir hayatta kalma, strateji, kaynak yönetimi oyunudur. Oyunda Mars’a iniş yaparak hayatta kalabilmek için yapılar inşaa ediyoruz. Tesisinizi büyüttükçe daha çok insan Mars’da yaşamak için geliyor.

Steam üzerinden oldukça beğeni toplayan oyunun fiyatı 50TL. Eminim oyunu tanıyan, bilenler eminim kütüphanesine eklemiş indirim kovalıyordur. Kısa süreliğine ücretsiz olan Surviving Mars’ı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Kütüphanenize bir kere ekliyorsunuz ve tamamen sizin oluyor.

Surviving Mars’ı ücretsiz olarak, para ödemeden alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey Epic Games oyun clientini indirmeniz ve mağazadan oyunu satın almanız. Aşağıdaki linkten Epic Games Clientini indirebilirsiniz.

Epic Games Cleint

İyi oyunlar.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Opera GX oyun tarayıcısı

Artık oyuncularında bir internet tarayıcısı, pardon oyun tarayıcısı var. Oyun sektörünün bu kadar ilerlemesinin ardından …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN