Home / Pano / Ücretsiz oyunlar devam ediyor. İki ücretsiz oyun

Ücretsiz oyunlar devam ediyor. İki ücretsiz oyun

Herkese selamlar. Tekrar ücretsiz oyunlarla karşınızdayım. Yakın zamanda çıkan Metro exodus’u duymuşsunuzdur. Metro oyunlarının hikayesi oldukça sağlamdır hatta kitapları bile vardır. Yani kitaptan oyuna çevrilmiş bir içeriktir. Üç seriden birisi olan Metro 2033 Redux şimdi ücretsiz. Sadece bir hafta ücretsiz olacak oyunu kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Hikayesi ve grafiklerinin iyileştirilmesiyle kütüphanenizde olması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Metro Last Light Redux versiyonuda sadece 7.75 TL.

Diğer bir oyun ise Everything. Bir simülasyon oyunu olan Everyting de aklınıza gelen her şey olabiliyorsunuz. Çeşitli görevlerle puanlar topluyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve ödüllü bir oyun. Youtube kanalımızda oyunun oynanışıda mevcut 🙂 bekleriz.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Opera GX oyun tarayıcısı

Artık oyuncularında bir internet tarayıcısı, pardon oyun tarayıcısı var. Oyun sektörünün bu kadar ilerlemesinin ardından …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN