Home / Uncategorized / Hi-Rez Stüdyodan Paladins oyunu 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Hi-Rez Stüdyodan Paladins oyunu 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Hi-Rez Stüdyonun duyurusuna göre Paladins oyunu 4 milyon oyuncuya ulaşdı. Oyunun yeni çıktığını ve steam üzerinden aldığı positif yorumları düşünürsek ne kadar başarılı bir proje olduğunu düşünebiliriz. Hi-Rez stüdyoyu yaptığı diğer oyun olan Smite ilede tanıyanınız vardır. Arka arkaya iki oyunla birden başarıyı yakalayan firma umarım bundan sonrada güzel projeler çıkarmaya devam eder.

Oyunun playstation ve xbox konsollarında da oynanabilir olması bu oyuncu sayının neden bu kadar hızlı arttığını aslında bize gösteriyor. Yeni oyunların artık hem oyun konsolları hem de bilgisayar uyumlu olması gerçekten çok iyi. Konsol kullanan arkadaşınız ile aynı oyunda bulunmak bence şahane bir şey. Bu arada Paladins oyunu Overwatch ile benzerlikler gösteriyor. Hatta Overwatch oyunun yüksek fiyatı bu oyunu daha oynanabilir kılıyor. Denemenizi tavsiye ederim. Steam üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Steam: Steam linki

Resmi Sitesi: Paladins

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

HACKNET – DELUXE edition kısa süreliğine ücretsiz

Steam ücretsiz oyun köşemizde bugün Hacknet – Deluxe edition oyunumuz var. Her şeyin bir yardım istemeyle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN