X-Men : Dark Phoenix Yeni Fragman

X-Men serisinin en yeni filmi X-Men Dark Phoenix malum 7 Haziran’da gösterime girecek. Gösterim tarihi daha önce 2 Kasın 2018 olarak duyurulup 14 Şubat 2019’a ertelenmiş ve tekrar ertelenip şu an için 7 Haziran olarak karar kılınmış durumda. İlk fragman 5 ay önce yayınlanmıştı. Bugün de ikinci fragmanı yayınlandı Dark Phoenix‘in. Bu ikinci fragmanda ilkine göre daha ”dark” halini görüyoruz, yine taraf seçimlerinde arada kalan iyi miyim kötü müyüm çelişkisinde bocalayıp epey yakıp yıkacak Dark Phoenix Hanım.

 

Filmde X-Men’in klasik kadrosu yanı sıra X-Men : Apocalypse ile gelen genç mutantlar da var. Diğer taraftan filmin ana anti-kahraman olarak Jessica Chastain’in önceden Shi’Ar İmparatorluğunun İmparatoriçesi Lilandra karakterini canlandıracağı açıklansa da karakter ismi resmi olarak Smith adında görünüyor, bakalım ne olacak?

dark phoenix

2000lerin başında ilk çekilen X-Men serisinde Famke Janssen tarafından canlandırılan Jean Grey‘den sonra gözün Kuzey’in yeni kraliçesi Sansa Sophie Turner‘a alışması zor oluyor. İkinci fragmanda epey bir Jean Grey güç gösterisi yaşanıyor.

Hikayenin güzel anlatılıp anlatılmadığı, hoşa gidecek detaylar olup olmayacağını bilmek mümkün değil ama görsel efektlerin çok etkileyici olmayacağı endişesindeyim. Bunun öğrenmenin zamanına 3 ay kaldı, şimdi fragmanı görelim bakalım. İyi seyirler!

Kimdir Vena

Check Also

Henry Cavill Dönüyor The Witcher Sezon 2

Henry Cavill Superman’den sonra The Witcher ile de bizi etkilemeyi başardı. Oyunu oynayanlar tarafından diziye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN