Android İçin En İyi Zombi Oyunları

Bol aksiyon içeren ve hayatta kalma temalı en iyi android tabanlı zombi oyunları. Listemizde farklı oyun türlerinden en iyi zombi oyunları var. Telefon oyunlarının bu kadar yaygın olduğu zamanlarda zombi oyunları sevenleri unutmadık. Ayrıca 2019’un en iyi android mobil oyunları listemize de bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Dead Effect 2 – ücretsiz

RPG türünden bir fps oyunu. Karakterimize seviye atlatıp bazı özellikleri arttırabiliyoruz. 100’ün üzerinde implant ile karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz. Dead Effect 2’de savaştığımız yaratık türü bol zombilerin dışında oldukça değişik başka türler ve fantastik ”canavarlar” da var.

Dead Trigger 2 – ücretsiz

Türü fps olan Dead Trigger 2 en eski zombi oyunlarından birisi. Oyunun en güzel özellikleri, çok fazla görev olması, haftalık görevlerin bulunması ve silah çeşitlerinin çok olması. Sizi sıkmadan uzun süre eğlendirir.

Into the Dead 2 – Ücretsiz

İlerleme temelli bir aksiyon oyunu. Çeşitli görevlerin yanı sıra size eşlik eden bir de köpeğiniz var. Grafikleri oldukça güzel. Ücretsiz ve oynayan kişiyi çok da fazla zorlamıyor.

Last Day on Earth – Ücretsiz

Last Day on Earth bir zombi hayatta kalma oyunu. En güzel özelliklerinden biri açık dünya olması ve craftinge yer vermesi. Haritada malzeme farmına çıkarak üssünüz için bir şeyler üretiyorsunuz.

Plants vs Zombies 2 – Ücretsiz

Plants vs Zombies 2, iki boyutlu retro grafiklere sahip kule savunması oyunu. Oyunun özellikleri arasında yemek ve su ihtiyacınızın bulunması ve üssünüzü geliştirmek mevcut. Grafikleri oldukça şirin. World of Warcraft oynayanlara biraz tanıdık gelebilir. Singing Sunflower petini almak için bu oyunu oynuyoruz :).

Zombie Gunship Survival – Ücretsiz

Helikopterden aşağı ateş ediyor ve insanları zombilerden kurtarıyorsunuz. Oldukça kolay mekaniklere sahip. Size ait bir üssünüz var ve burada asker yetiştirerek daha çok zombi öldürmek için hazırlıklar yapıyorsunuz.

Mobil zombi oyunlarında liste şimdilik bu kadar. Umarım sunduğum listede sizlerede keyif verecek oyunlar bulabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

En iyi bedava Android oyunları 2019

Günün yoğunluğunda özellikle büyük şehirlerde oturanlar için toplu taşımalarda geçen zamanda, o uzun yolculuklarda biraz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN