En iyi bedava Android oyunları 2019

Günün yoğunluğunda özellikle büyük şehirlerde oturanlar için toplu taşımalarda geçen zamanda, o uzun yolculuklarda biraz olsun eğlenmeyi eminim hepimiz istiyoruzdur. Bu durum sadece toplu taşımada seyahat ederken değil bir yerde sıra beklerken, arkadaşımızı/sevgilimizi beklerken de geçerli. Bunun üzerine biraz araştırma yaptım ve 2019 yılının en iyi android tabanlı telefon oyunlarını sizler için buldum.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty oyunlarını eminim duymuşsunuzdur belki de oynamışsınızdır. Aslında telefon versiyonunun bu kadar geç çıkması beni oldukça şaşırttı. Oyunumuz ilk haftada şimdiden 50M+ indirilmiş ve bedava oyunlar listesinde birinci sıraya yerleşmiş durumda. Call of Duty: Mobile bir Fps türü PvP oyunu. Fps severler için oldukça aksiyon dolu olan mobil oyununda 100 kişiye kadar destekli battle ground modu da mevcut. Fortnite ve Pubg mobile kadar iyi bir battle ground oyunu sunan Call of Duty: Mobile’da yeni çıkmasından kaynaklı bazı küçük buglar maalesef mevcut.

PUBG Mobile

Pubg Mobile oldukça popüler olan bir battle ground oyunu. 100 oyuncuya kadar destekli olan Pubg mobile için battle royal oyunları arasında dünyanın en popüler oyunu demek mümkün. Oyun içinde rakip oyuncularla birlikte bir adaya inerek zırh ve silah arayışı içerisinde savaşıyorsunuz. Bütün rakiplerinizi öldürüp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. En son hayatta kalan oyuncu kazanıyor. Oyunda ayrıca belli zaman aralıklarında adayı küçülten bir alan var. İlerleyen zamanlarda ada küçüldüğünden diğer oyuncular ile daha sık karşılaşmaya başladığınızdan aksiyon tavan yapıyor.

Another Eden

Sıradaki oyunumuz bir JRPG oyunu. Chrono Trigger oyunun yazarlarının elinde çıkmış. Another Eden hikayesini bitirirken Chrono Trigger oyunun hikayesinden tanıdık şeylerle karşılaşıyoruz. Oyun içerisinde zamanda yolculuk olduğundan Chrono Trigger oyununun bazı mekanlarına da gidiyorsunuz. Diğer oyunlardan farklı olarak Another Eden’da görev almıyor, haritada özgürce geziyor ve olaylara dahil oluyorsunuz. Oyunda enerji kısıtlaması da olmadığından istediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz.

Alto’s Odyssey

Alto’s Odyssey müziğini dinleyip eşsiz grafikler eşliğinde, sakin oyun oynamaya sevenler için önerebileceğim bir ücretsiz Android oyunu. Oyunda aslında sadece kayak yapıyoruz gibi gözükse de iki boyutlu grafikler adeta duvar kağıdı güzelliğinde. Ayrıca oyun içerisinde takas yapabileceğiniz eşyalar da toplayabiliyorsunuz.

Asphalt 9: Legends

Araba yarışlarını seviyorsanız bu oyun tam sizlik. Mobile oyun platformlarının en popüler oyunlarından biri. Online ve single player oyun modlarıyla 50 farklı araç ile yarışıyorsunuz. Oldukça kaliteli grafikleriyle de sizi kendine çekiyor.

Brawl Stars

Brawl Stars, aksiyon seven oyuncular için harika bir oyun. Online Multiplayer olarak oynandığından internetiniz olmadığında maalesef oynayamazsınız. Bunun dışında değişik oyun modlarının arasında kristal toplama, düşman bayrağı çalma, takım ölüm maçları da bulunuyor. Oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu bir vakit geçireceğinize eminim.

Elder Scrolls Legends

Elder Scrolls Legends oldukça güzel bir kart oyunu. Hearthstone oyununa iyi bir alternatif ve hikayesi de oldukça güzel aynı zamanda da son derece sürekleyici. Elder Scrolls diyarını sevenlerin denemesini özellikle tavsiye ederim.

Assassin’s Creed Rebellion

Assassin’s Creed, Ezio oyunlarının temellerine dayanan bir oyun. Bu yüzden Ezio fanlarını uzun süre meşgul edeceğinden eminim. Assassins ve Templars arasındaki savaşı konu alan oyunumuz gizlenme üzerine kurulu. Kendi gizli sığınağınızın bulunduğu oyunda kendi assassin’lerinizi eğitin ve görevlere çıkın.

Listemiz dışında da mutlaka güzel ve popüler oyunlar vardır. Ben biraz farklı türler ve en iyileri birleştiren derli toplu bir liste yapmak istedim. Eminim içlerinde çok seveceğiniz ve sıkıcı zamanlarda keyifle oynayacağınız oyunlar bulacaksınız. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Android İçin En İyi Zombi Oyunları

Bol aksiyon içeren ve hayatta kalma temalı en iyi android tabanlı zombi oyunları. Listemizde farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN