Telefonunuzda/Tabletinizde ahçı olun: Delicious World

Son zamanların trend mesleklerinden biri olan ahçılık televizyon kanallarından sonra oyun dünyasınıda oldukça etkilemiş durumda. Yemek yapmaktan hoşlanmasak da ahçılık oyunları oldukça keyif verici olabiliyor.

Oyunumuzda Emily isminde bir ahçıyı yönetiyoruz. İşyerimize gelen müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmeti sunmamız gerekiyor. Yapacağımız lezzetli siparişler ile müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Farklı oyun türleri mevcut olduğundan hep aynı taktiği uygulamak zorunda kalmıyoruz. Müşteri sayısı odaklı, zaman odaklı, lezzet odaklı oyun türleri olduğundan her birinde farklı tatktikler belirleyebilir ve siparişlerinizi bu yönde hazırlayabilirsiniz. Oyunda ayrıca günlük görevlerde mevcut olduğundan süreklilik sağlıyor.

Oyun oldukça kolay gibi görünsede zorladığı zamanlar oluyor. Kısa bir hikaye üzerinden ilerleyen oyunda dükkanımızı açtığımızda ekranın üstün kısmında süre, kaç müşterinizin kaldığı, kazandığınız para ve yıldızlar yer alıyor. Ekranın alt kısmında ise hazırladığınız siparişler yer alıyor. Siparişleri hazırlamak için istenen şeyin üzerine ekranda tıklamanız yeterli. Daha hızlı ve programlı çalışırsanız çok rahat görevleri bitirebilirsiniz. Her restoranda bölümler mevcut ve her bölüm için üç yıldız alabiliyorsunuz. Yıldızlar zorluk derecesini belirliyor ve üçüncü yıldızı alabilmek gerçekten zor olabiliyor.

Bölümleri kolaylaştırmak için mekanınızı upgrade etmeniz gerekiyor. Tepsinizi genişletere daha fazla ürünü hazır tutabilirsiniz, daha hızlı ve daha çok içecek hazırlaya bilir ve yemekleride bir kerede daha fazla yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin kalitesini arttırarak daha fazla kazanabilir ve para kazanma odaklı bölümlerde zorlanmazsınız. Görevlerini yaptığınız restoranın bütün upgradelerini yaparsanız üç yıldızda bile çok az zorlanıyorsunuz. Eğer geçemediğiniz bölümler yinede olursa booster adında takviyeler var. Bu takviyeler bölümleri çok rahat geçmenizi sağlıyor. Oyun içerisinde bazen bu takviyelerden edinebiliyorsunuz fakat daha fazlasına ihtiyacınız olursa mağazadan almanız gerekiyor.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Android İçin En İyi Zombi Oyunları

Bol aksiyon içeren ve hayatta kalma temalı en iyi android tabanlı zombi oyunları. Listemizde farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN