Travian Kingdoms – Vali

Oyun başlangıcında vali seçtiğiniz zaman bir krallığa bağlı arazide köyünüz oluşturuluyor. Yedi günlük koruma süresine sahip oluyorsunuz ve eğer kralınızın birliği varsa bu birliğe otomatik olarak dahil oluyorsunuz.

calıntı mallar.phpKrallığınızda zaman zaman haydut kampları çıkıyor ve bunlar sadece krallığınızdaki oyuncular tarafından görülebiliyor. Vali olarak siz bu kamplara saldırarak hammadde ve “çalıntı mal” toplamanız gerekiyor. Çalıntı malları daha sonra Kahramanınızın heybesinden kralınıza satarak daha çok hammadde geliri elde edebilirsiniz.

 

 

Bir kral valiyi derebeyi rütbesine çıkarabilir. Derebeyleri krallıkda ve birlikde daha çok söz hakkına sahip olur.

Peki krallığınızı nasıl değiştireceksiniz.

Oyunun başlarında malesef krallığınızı değiştirmek için bir seçeneğiniz yok. Başka bir krallığa geçmeniz için seçenek sadece o krallığın nüfuzunun sizin krallıktan %50 daha fazla olduğu zaman olur.  İkinci köyünüzü istediğiniz krallığa yerleştirebilirsiniz bu tamamen sizin kararınıza bağlı. O krallıktaki kral sizi krallığına davet edebilir ve eğer isterseniz direk onun krallığına geçmiş olursunuz.

Peki kralınız aktif değilken ya da oyunu bıraktığınde ne oluyor. Eğer kralınız 3 gün oyuna girmezse inaktif oluyor ve yakınlarda başka bir krallık varsa size kendi krallığına katılmanız için teklifde bulunabiliyor.

 

 

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Ghost of a Tale: İnceleme

Ghost of a Tale, DreamWorks and Universal Pictures veteran Lionel “Seith” Gallat tarafından geliştirilmiş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN