worm.is rehber

Eski nokia telefonlarının meşhur oyunu solucan. Karşınızda yeni adı ile Worm.is. Tabi ki o oyun değil. Tamamen online olan bu oyun yeniliklerle dolu. Peki bu yenilikler nelermiş bakalım.

Uyarı !!! Oyun bağımlılık yapıyor.

Oyunumuz 4 Mayıs 2016 tarihinde steam listelerine girdi. Bu tarihten daha önce android ve apple mağazalarında zaten indirilebilir oyunlar arasında yer alıyordu. Oyuna tablet ve telefonlarınızdan da devam edebilir istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Klasik solucan oyunu olan Worm.is 200-300 gibi bir puana kadar ekrandaki küçük yemleri yiyerek büyüye bilme imkanı sağlıyor daha sonra büyümek için ölen diğer oyuncuların solucanlarını yemeniz gerekiyor. Online bir oyun olduğu için server başına çok fazla oyuncu düşüyor ve oyunlar oldukça kalabalık oluyor. Bol bol yiyecek solucan bulacağınızdan eminim.

Oyunda ayrıca bir lig sistemi mevcut bu sistemde topladığınız en yüksek puan ile günün, haftanın, ayın ve o sezonun sıralamasında kendinize yer bulabilirsiniz.

Worm.is’de oynanabilir 5 oyun modu bulunuyor. Bu modlar;

Free to play : herkesin tek olduğu kıyasıya bir mücadelenin olduğu bir oyun modu

Random Team : oyunda bulunan takımlardan birisine rastgele giriyorsunuz ve takımınızla birlikte mücadele ediyorsunuz. Kendi takım üyelerinizle çarpışamıyorsunuz. Diğer takımların üyelerini yiyeyerek büyüyorsunuz. ilk 4000 puanı yapan takım kazanıyor.

Hunger Games : Oyuna bütün oyuncularla eşit başlıyorsunuz. Ölen solucan oyundan çıkıyor ve birdaha başlayamıyor. En son kalan en büyük solucan oyunu kazanıyor.

Guild War : Random team ile aynı oyun kuralları geçerli. Tek farkı oyuna guild içerisindeki oyuncularla katılabilmeniz kendi takımınızı kurabilmeniz.

Private rooms : Kendi özel serverınızı/odanızı açarak arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz bir ortam.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Ghost of a Tale: İnceleme

Ghost of a Tale, DreamWorks and Universal Pictures veteran Lionel “Seith” Gallat tarafından geliştirilmiş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN