2017’de beklenen online oyunlar

Artık her oyuncu için bu bir beklenen bir an olmuştur. Her yılın sonbahar ayında oyun diliyle E3 zamanında bir çok oyun piyasaya sürülüyor veya sürülmeden önce detaylı videolar/beta testleri ile tanıtılıyor. Sizler için bu oyun cennetinde 2017  yılında çıkacak olan online oyunların derlemesini yaptık. Listenin içinde eminim sizlerin çok beklediği veya yeni tanışacağı oyunlar mevcut.

The Crew 2

The Crew oyununu eminim tüm okuyucular duymuştur. Bizlere yaşattığı online araba yarışı keyfinin yanısıra motorsiklet ve offroad yarışlarınında tadı bir güzeldi. Arkadaşlarımızla veya oyun içerisinde karşılaşılaştığımız oyuncularla mücadelenin keyfini sürdük. Şimdi bu mücadeleye tekne ve planörler de eklendi artık sadece karada değil hava ve denizde de mücadelenin keyfini süreceğiz.

 

State of Decay 2

Undead Labs’dan State of Decay 2 oyunu geliyor. Zombi oyunlarının modası artık gün geçtikçe azalmaya başladı. Neredeyse her firma öyle ya da böyle bir zombi oyunu çıkardı ve state of decay bu kadar çok oyun arasında eminim ilk 10’a herkesin gönüllerinde yerleşti. Oyunu bu kadar güzel kılan şeylerden birisi eminim izometrik kamera açısının yanı sıra sığınağımızın olması ve bu sığınağa sürekli yeni “hayatta kalanları” getirerek daha büyük bir nüfusa yerleşmemiz etki göstermiştir. Tek başımıza hem sığınağın ihtiyaçlarını temin ediyorduk hem de yeni hayatta kalanları arıyorduk işte State of Decay 2 artık bu duruma bir son vererek oyuna co-op seçeneğide ekledi. Artık arkadaşlarınızla erzak toplayıp daha bütük zombilere karşı ( boss gibi bir şeyler var oyunda ) mücadele edebileceksiniz.

 

Sea of Thieves

Gerçekçi bir korsan oyununa hazır mısınız? Korsanların yaşam şeklini üç aşağı beş yukarı hepimiz biliyoruz. Define aramayı, denizleri ve adaları keşfetmeyi, gemilerle savaşmayı kendilerine hayat felsefesi edinmiş korsanlar açık denizleri ve aksiyonu sevenler için maceralarla dolu bir yaşam.  Sea of thieves diğer korsan oyunlarının aksine bu yaşam tarzını biz oyunculara mümkün olduğu kadar yaşatmaya çalışmış. Co-op seçeneği ile gemide arkadaşlarınıza görevler verebileceğiniz gibi daha bir çok etkinlikte beraber eğlenebileceksiniz

 

Monster Hunter World

Monster Hunter, Play station 2’de efsaneleşmiş bir oyun serisi. Yeni grafikler ve oynanabilirlik ile Monster Hunter World Playstation 4 ve Xbox One için geliyor. Fakat duyulan bir habere göre PC içinde çıkacak. Artık PC oyuncularıda efsaneleşmiş konsol oyunlarından Monster World’ü oynayabilecekler.

 

Anthem

2014 yılında Bugie game tarafından yayınlanan Destiny oyunu ile açık dünya shooter oyunlarına yep yeni bir nefes geldi. Bu yeniliği Ubisoft firmasının The Division oyunuda takip edince artık yep yeni bir oyun türü oyuncularla tanıştı. Efsaneleşen bu oyunların üzerine Destiny 2’nin geleceği duyruldu fakat asıl güzel haber bu değildi, güzel olan haber Destiny 2’yi Blizzard PC için yayınlayacağıydı. Blizzard için bu bir ilk. Kendi oyunları dışında ilk defa bir oyuna destek veriyor. Fakat haberlerimiz bununla bitmiyor. Asıl merakla beklenen oyun Bioware tarafından geliştirilen Anthem. Efsaneleşmiş firma Bioware Mass effect serisi ile rpg shooter oyunlarda kendisini zaten ispatlamıştı. Şimdi açık dünya shooter oyunu ile anlaşılan bizleri ekranlara kitlemeyi hedefliyor.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN