Albion Online : Yakında Çıkacak CBT için hazırlanıyor

Albion Online Alpha testinin ardından çalışmalara sıkı başladı. Testlerden sonra oyuncuların beklentisini karşılamaya çalışan takım bugün oyun içi tüketilen malzemeler ile ilgili yapılacak değişikliği Oficial sitesinde tartışıyor.

Albion Online’da ekonominin gerçekten çok önemli bir yer alacağını zaten biliyoruz. Oyunda tüketilen malzemeler ise mesela yemek ve iksir ( food, potion ) oyuncu bölgelerindeki ekonominin en önemli şeyleri olacak. Mesela tüketilen yemekler karaktere belli bir süreliğine güç kazandırıyor ( buff ), çorbanın bir süre canınızı yeniliyor veya güvecin saldırı gücünüzü arttırıyor olması gibi. İksirler ise canınızı hızla az miktarda dolduruyor veya yavaş yavaş daha çok dolduruyor. Oyun içindeki avantajları iyi olunca ekonomide önemli yer almaması zaten saçma olurdu.

Peki bu iksirleri nasıl elde edeceğiz. İşte oyun bize Farming sistemi tam burada sunuyor. Bahçenizde çiçek yetiştirerek bu çiçeklerden iksirler hazırlayacak ve Alchemist mesleğinde ilerleyeceksiniz ayrıca bu size oyunda çok büyük avantajlar kazandıracak eminim çokda zevkli olacak.

CBT nin çıkış tarihi ise 23 Kasım.

bcecbb58543d9594ebc7d26baa2869adb7c1448b

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN