Apex Legends Caustic İçin Değişim Gelebilir

Respawn Entertainment’ın oyun için denge kurma ekibi Apex Legends Caustic karakteri için değişimler gelebileceğini belirtti.

Apex Legends oyuncularının Caustic e alışması biraz zaman almıştı. Toksik gaz uzmanı Caustic pek de oyuncularının favori legendı değildi. Güncellemeler sonucu Caustic 20 dakikadan uzun süren oyunların en yüksek kazanma oranına sahip olanlardan biri haline geldi.

Karaktere eklenen yeni bufflar onu egemen güç haline getirdi. Buna rağmen son güncellemede Caustic nerflenmedi. Bu da çeşitli platformlarda oyuncuların Apex Legends geliştiricilerine tepki göstermesine sebep oldu.

Respawn Entertainment’tan John Larson ”Caustic reddedilemez şekilde güçlü. 20 dakikadan uzun süren maçlarda en yüksek kazanma oranına sahip. Savunma legendı olmasına rağmen bazı durumlarda saldırıda da güçlü. Caustic ile oynanış keyfini bozmadan ona küçük ayarlar yapacağız.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Larson ”Her yeni karakter çıktığında eşsiz bir tasarım yerleşimi almasına dikkat edilir. Bu da legend becerilerinin sinerjisini bozacak potansiyellere yol açabilir. Bu konuda aktif olarak düzenleme çalışmalarında olduğumuzu belirtirim.” şeklinde devam etti.

Özetle Caustic in op olması durumu çok uzun sürmeyecek gibi ama karakter eskiyene kadar ciddi bir nerf gelecek gibi de durmuyor.

Apex Legends için en iyi fps ayarlarını görmek istiyorsanız bu yazımıza bakmayı unutmayın.

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN