Apex Legends: Kazanmanın Sırrı – Silah Rehberi

Apex Legends da silahların hasar, mesafe özelliklerini oyun içerisinde bildiğiniz üzere göremiyoruz. Oyun yapımcıları ya bu özelliği eklemeyi unutmuş :), ya da lüzum görmemiş. Elinizdeki silahın tam olarak neler yapabildiğini bilmek eminim oyun deneyiminizi arttıracak. Oyundaki tüm silahların istatistiklerini ve en iyi silahları size sunuyoruz.

 

APEX LEGENDS EN İYİ SİLAHLAR

Listemizdeki “S” kutusunda gösterilenler oyundaki en iyi kalite silahlar ve “F” kutusunda gösterilenler de en düşük seviye silahlardır. Yani silah kalitesi S’den F’ye doğru düşüyor.

Silahlarımız oyun içerisinde yukarıdaki şekilde kategorilenmiştir.  Bu renkler silahın bulma zorluğu değil tamamen kalitesiyle yani vuruş, mesafe ve etkisiyle alakalı. Bir diğer tabloda ise silahların vücuda verdiği hasar ( Body Shot Dmg ) ve kafaya verdiği hasar ( Headshot Dmg ) değerleri gösterilmiştir.


Yukarıdaki iki tablodan da silahların hasarlarını ve dpslerini görebilirsiniz. Tabii ki bu durumlar oyun içerisinde silahın kullanıldığı mesafeye göre değişiklikler gösterecektir. Umarım bu bilgiler oyun içi deneyiminizi arttırmada faydalı olur. Güncellemelerle yine nerflenen veya boostlanan silahların bilgilerini açıklamaya çalışacağım takipte kalın iyi oyunlar.

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN