BlizzCon 2021 Programı ve Bizi Neler Bekliyor Tüm Ayrıntılarla

BlizzCon bilmeyenler için Blizzard Entertainment’ın yıllık resmi kutlama toplantısı diye çevirilebilir. BlizzCon World of Warcraft, Overwatch, Diablo, StarCraft, Hearthstone, Heroes of the Storm hayranları ve oyuncuları için bu oyunlarla ilgili çeşitli duyuruların, yarışmaların ve gösterilerin düzenlendiği bir etkinlik daha uzun olarak anlatılmak istenirse.

Pandemi dolayısıyla bu yıl bu etkinlik online düzenlecek hatta BlizzCon 2021 için BlizzConline ismi de verildi. BlizzCon 19 Şubat ve 20 Şubat arasında düzenlenecek.

BlizzCon uzun bir etkinlik, oyunlarla ilgili neler olduğu ve daha önemlisi neler olacağını çeşitli sunum, gösteri ve panellerle göreceğiz. Aşağıda Türkiye saatine uygun detaylı etkinlik programını göreceksiniz:

BlizzCon 2021 Programı

19 Şubat ( Avrupa ve Türkiye için saatten dolayı 20 Şubat )

  • Açılış Seremonisi: 01:00
  • World of Warcraft – Sırada Ne Var: 02:10
  • Diablo – Sırada Ne Var: 02:10
  • Overwatch 2 Perde Arkası: 02:10
  • Diablo Deep Dive: 04:00

20 Şubat ( Avrupa ve Türkiye için saatten dolayı 21 Şubat )

  • World of Wacraft Soru Cevap: 23:00
  • Hearthstone Soru Cevap: 23:00
  • Diablo Soru Cevap: 23:00
  • World of Warcraft – Thrall’ın evrimi: 01:05
  • World of Warcraft – Cooking Workshop: 02:15

BlizzCon 2021 öngösterim videosu:

BlizzCon 2021 Nasıl İzlenecek

BlizzCon 2021 etkinliği direkt olarak kendi sitesi BlizzCon‘dan izleyebiliyorsunuz. Önceki BlizzCon’da izlemek için bilet almak gerekirken bu sene izlemeler ücretsiz olacak. Eğer belli malum bize denk gelen saatlerden ötürü canlı izleyemeyenler için de tekrar yayınlardan izlenebilir olacak.

İzleyicileri Neler Bekliyor

World of Warcraft

”World of Warcraft: Sırada Ne Var” 40 dakika sürecek ve oyuna gelecek yeni içeriklere odaklanılacak. Ondan sonra gelecek 03:20’de başlayan ”World of Warcraft: Voices of Afterlife” panelinde oyunun herhalde Shadowlands’deki seslendirme sanatçılarıyla buluşulacak. Acaba BlizzCon 2019’daki müthiş gösteri gibi bir şeyler çıkacak mı?

İzlemek isterseniz BlizzCon 2019’dan özellikle 4:35 inci dakikada başlayan kısım:

Sizin de benim gibi oyun içi yemek tariflerine ilginiz varsa ”World of Warcraft: Cooking Workshop”ı kaçırmayın. 02:15’te başlayıp yaklaşık 70 dakika sürecek olan etkinlikte Chef Lulaboo Azeroth‘tan esinlenerek hazırladığı yemekleri sunacak. Acaba hangi tarifleri seçecek?

Overwatch

Overwatch 2 malum yolda, ve ”Overwatch 2 Perde Arkası” panelinde geliştirici takım oyunu nasıl yaptıklarından bahsedip, oyun içi bazı paylaşımlarda bulunacaklar. Bu etkinlik yaklaşık 40 dakika sürecek.

Ardından hemen ”The Voices of Overwatch” paneli başlıyor, yaklaşık 90 dakika sürecek ve karakteri seslendiren seslendirme sanatçıları performanslarından bahsedip cinematic’i tekrar canlandıracaklar.

Diablo

BlizzCon 2021 etkinliğinin en beklenen sunumlarından biri ”Diablo: Sırada Ne Var” 40 dakika sürecek. Sanctuary’e gelecek içeriğe odaklanması bekleniyor bu da geliştirme aşamasındaki hem Diablo IV hem de mobil Diablo Immortal’ın ikisinin de bahsi geçeceği anlamına geliyor.

”Diablo Deep Dive” ile de geliştirici takımla panel gerçekleşecek isminden ötürü oyunda ne kadar derine gideceklerine göreceğiz herhalde.

Hearthstone

Hearthstone bu sene büyük bir ”Sırada Ne Var” sunumuna sahip değil ama bazı etkinlikler olacak. ”Blizzard Art Studio: Reno Jackson” ile Hearthstone artisti Rafael Zanchetin’in yardımıyla bir karakterin nasıl çizildiği gösterilecek.

”Hearthstone: Streamer Showdown” ile Alec Dawson, Kripp, Alliestrasza ve Liv Breeden gibi streamer ve kişilerle canlı gösteri düzenlecek.

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN