Counter-Strike: Global Offensive Mod Banı

 

Valve Temmuz 2015’te CS GO community server hostlarını eğer oyunculara custom weapon skinlerini sağlamak için mod kullanırlarsa harekete geçecekleri konusunda uyarmıştı. Ocak ayından yani şimdiden itibaren de Valve herhangi bir oyuncunun profil veya inventory sinin içeriğini değiştiren free/parasız ya da paralı servisleri sağlayan server operatörine Game Server Login Token kullanımını kaldırıyor. Ayrıca tokenları yapan Steam oyuncularının da yeni GSLTleri yaratmaları kalıcı olarak sınırlandırıldı.

Diğer yandan bu haberler Global Offensive topluluğunun keyfini kaçırmış görülüyor. Reddit üzerinden bazı oyuncuların görüşü de custom serverların güzelliğinin özgür olmalarında yattığı.

Bu mod ne kadar Valve’nin kara listesinde olsa da aslında diğer modların çoğuyla şirketin bir problemi yok. Skinsiz silah ve oyuna zombie ekleyen modlar gibi.

Valve’den Brian Lev de; yeniliğin harika olduğu, neredeyse çoğu mod’un iyi olduğu ve sadece oyuncunun grup/rank skill’i veya sahip olduğu itemların farklı gösterilmesini sağlayan modların onları alakadar ettiğini açıkladı.

kaynak ve daha fazlası için counter strike

2998344-dixepmt                                         Screenshot: reddit’ten Likwitsnake

 

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN