Diablo III Sezon 3 bitiyor !!!

d3 s3

Mob’lar kesildi, farm’lar yapıldı, greater rift’lerde mücadele verildi ve bir sezonun daha sonuna gelindi. Blizzard’ın açıklamasına göre d3 sezon 3 ( kafiyeli oldu ) yakın bir zaman sonra bitiyor. Tarihler şu şekilde verildi;

Sezon 3 bitiş tarihi

Amerika : 23 Ağustos @ 5:00 p.m PDT

Avrupa : 23 Ağustos  @ 5:00 p.m CEST ( bizim saat ile gece 4 )

Asya : 23 Ağustos @ 5:00 p.m KST

Yeni sezona nezaman başlayacağınızı merakeder gibisiniz. Onun tarihlerinide vereyim

Sezon 4 başlama tarihi

Amerika : 28 Ağustos @ 5:00 p.m PDT

Avrupa : 28 Ağustos  @ 5:00 p.m CEST ( bizim saat ile gece 4 )

Asya : 28 Ağustos @ 5:00 p.m KST

Sezonun bitişi herzaman soru işaretleri oluşturur oyuncunun kafasında. Okadar farm yaptım item’lar ne olacak ? Hero’lar ne olacak? Paragon seviyesi ne olacak? vs. vs.  Bakalım okadar emeğiniz ne olmuş, Blizzard ne açıklama yapmış.

Hero’lar

Sezon içinde kastığınız bütün hero’lar sezondan çıkacak ve nonseason adı verilen bir duruma geçicek.  Yine duyar gibiyim “benim bir sürü Hero’m var slot olayı ne olacak birşeyler mi silmeliyim ? “.   Hayır hiçbir hero’nuzu silmenize gerek yok sezon hero’ları aynı yerinde durmaya devam edecek. Herbirini kullanabileceksiniz

Gold

Topladığınız bütün altınlar yine nonseason da ki ortak kasanıza aktarılacak

Paragon seviyesi

Paragon seviyelerinizin nonseason hero’larınıza toplanıp geçecek. Mesela nonseason herolarınızda 100 paragon varken season 3 de siz 200 paragon kastınız sezon bitiminde 300 paragon seviye ile nonseason herolarınız sizi bekliyor olacak.

Blood Shards

Blood Shard’larda yine gold gibi sizin nonseason hero’ların kasasına eklenecek. Eğer Blood Shard limitiniz doluysa sezon sonuna mahsus limitiniz kaldırılacak fakat yeni farmlarınızdan gelecek Blood shardları alamayacaksınız. Önce varolan Blood Shard’ları harcamanız gerekecek.

Items

Hero’ların üzerinde ki item’lar ( eşyalar ) yine üzerlerinde kalıcak fakat sezon 3 de kasanızda ki bütün item’ler diablo 3 mail yoluyla size gönderilecek. Siz istediğinizi alacaksınız istemediğinizi de artık silersiniz.

Sezon 3 ödülleri

Tüm seviye/Level 70 olan oyuncular Chest ve Glove Transmog item’ları verilecek, Miriam’ı oyun içinde ziyaret ederek ( Mystic ) ulaşabilirsiniz.

 

Tüm oyunculara şimdiden sezon 4 de bol loot’lar

 

 

 

 

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN