Dizi ve Filmleri Takip Etmek İçin En İyi Uygulamalar

Günümüzde dizilerin ve izleyicilerin sayısı oldukça arttı. Ben hiç televizyon, dizi izlemem sadece belgesel izlerimciler bile internet platformları sayesinde çeşit çeşit ”dizi” belgeselleri bile takip eder oldu (= Bir de internet platformları binbir çeşit dizi, film, programla televizyonda bir kaç kanal, 2-3 saate bir program alışkanlığını kökten değiştirince seçim yapmak eskisinde göre oldukça çetrefilli bir hal aldı.

Uygulama üreticileri bu durumu farkına varmış olmalı ki bu konuda pek çok uygulama ortaya çıkmış. Biz de sizin için bu uygulamaları araştırıp denedik ki dizi seçerken bir de uygulama seçme kaosu yaşamayın =)

1) Next Episode

Next Episode oldukça iyi ve temiz bir uygulama. İzlediğiniz dizilere benzer diziler sunmasının yanısıra takvim üzerinden o ay içerisinde çıkacak dizilerinizin yeni bölümlerini de rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hem android ve ios için uygulama mevcut.

2) TVShow Time

Yine hem ios hem de android üzerinde kullanacağınız bir diğer güzel uygulama. Şahsen benim de kullandığım bu uygulama arayüz olarak oldukça güzel. Listenize eklediğiniz dizi ve filmleri rahatlıkla görebileceğiniz gibi günlük takip olanağı da sunuyor. Ayrıca dizi ve filmler için yorum bırakabiliyor, tavsiye edebiliyorsunuz.

3) iTV Shows 3

Ios’un eski bir dizi takip uygulaması. Time zone kullandığından yabancı dizileri canlı olarak kaçırmadan internet üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca icloud özelliği ile birden çok cihazda dizilerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

4) TV Series

Kullanıcı arayüzünü değiştirebileceğiniz, logolar ekleyip renklendirebileceğiniz güzel bir uygulama. Dizilerinizi takip ederken istediğiniz arayüzü tasarlayıp daha kişisel hale getirebilirsiniz.

5) Anime Tracker

Anime severler için bir uygulama. Aslında diğer bahsettiğim uygulamalarda da anime dizi veritabanı oldukça geniş fakat bu uygulama sadece anime için yapılmış.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN