Dragon’s Dogma Online da rekor ilk 10 günde 1milyon indirme

Konsol oyunları arasında oldukça beğeni toplayan Dragon’s Dogma’nın Pc’ye geleceği haberini sizlerle daha önce paylaşmıştık. Haberi kaçıran okuyucularımız buradan ulaşabilirler. Bu haberin sevinci henüz geçmeden Dragon’s Dogma Online oyunununda bedava yani free to play olacağını duyuran Capcom Japonya’da şimdiden ilk 10 günde 1 milyon indirmeye ulaştı.

Capcom şuan için sadece Asya marketini hedef aldığını belirtti fakat eğer oyunun Pc versiyonu diğer kıtalarda da ilgi görürse tüm dünyaya serverlarını açabilirler. Pc versiyonu çıktığında Dragon’s Dogma hayranlarının ve bu türü beğenenlerin pamuk ellerini cebine atma zamanının geldiğini belirten bu haber umarım bizleri yüzüstü bırakmaz.

ddo2

 

Dragon’s Dogma ve Dark Arisen expansion paketinin satışı  2.3 milyon gibi rakamlara ulaştı. Bu rakamlar Online versiyonunun bizlerede ulaşacağı ihtimalini biraz olsun alevlendiriyor.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN