Fallout 4 Ek Paketleri İlk Bilgiler ve Season Pass

Bethesda, Fallout 4 ek paketleri ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Fallout 4 ek paketleri ilk serisi paylaşıldı; Automatron, Wasteland Workshop ve Far Harbor.

Automatron
Fiyat: $9.99 USD | £7.99 GBP | $16.95 AUD
Çıkış tarihi: Mart 2016

fall - out - 4 - ek - paketleri - oyun - haberi - 1

fall - out - 4 - ek - paketleri - oyun - haberi - 2

Gizemli Mechanist kötü robotlar ordusunu Commonwealth’in içine saldı. Onları avlayın ve parçalarını kendi robot companionlarınızı yaratıp değiştirmeye uyarlayın. Yüzlerce modlardan birini seçebilirsiniz; armor, kabiliyetler ve silahları değiştirebilir hatta renklerini özelleştirip, seslerini dahi seçebilirsiniz.

Wasteland Workshop
Fiyat: $4.99 USD | £3.99 GBP | $7.95 AUD
Çıkış tarihi: Nisan 2016

fall - out - 4 - ek - paketleri - oyun - haberi - 3

fall - out - 4 - ek - paketleri - oyun - haberi - 4

Wasteland Workshop ile canlı yaratıkları – raiderlardan Deathclaws a – yakalamak için kafesleri tasarlayıp oluşturun. Onları ehlileştirin ya da savaşla yüzleştirin. Wasteland Workshop ayrıca kendi alanınızı tasarlamak için yeni seçenekleri de içeriyor; nixie tube ışıklandırması, mektup yazma malzemeleri, hayvan doldurma ve daha fazlası.

Far Harbor
Fiyat: $24.99 USD | £19.99 GBP | $39.95 AUD
Çıkış tarihi: Mayıs 2016

fall - out - 4 - ek - paketleri - oyun - haberi - 5

fall - out - 4 - ek - paketleri - oyun - haberi - 6

Valentine’s Detective Agency’den yeni bir dava sizi genç bir kadın ve synthlerin gizli kolonisini aramaya yönlendiriyor. Maine sahilinden Far Harbor’ın yüksek radyasyon seviyesinin yarattığı daha yabani bir dünya olan gizemli adasına giderek Children of Atom adındaki synthler ve yerli halk arasında git gide artan çatışmanın içine doğru yöneliyorsunuz. Far Harbor’a barışı getirmek için çalışacak mısınız ve bunun bedeli ne olacak? Far Harbor, Fallout için yaratılan bir eklenti için olacak en büyük kara parçası; yeni görevler, yerleşimler, ölümcül yaratıklar ve dungeonlarla birlikte. Bunun yanında yeni, daha yüksek seviye zırh ve silahlarla daha da güçlenebilirsiniz, seçim tamamen sizin.

Bethesda, Fallout 4 ek paketleri için bunun yalnızca bir başlangıç olduğunu ve daha da fazlasını planladıklarını belirtiyor.

Bununla beraber 1 Mart itibariyle season pass fiyatı $29.99’dan $49.99’a yükselecek. Eğer season pass’ı zaten almışsanız ( $29.99’a ) değişen bir şey olmayacak, her şeye ek bir ücret ödemeden sahip olacaksınız.

 

Kaynak ve daha bilgi için fazlası oyunun sitesi

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN