Firestorm Battlefield V Battle Royale Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi

Firestorm Battlefield V in battle royale tanıtım videosu yayınlandı. Battlefield V’in battle royale modu EA Games’in battle royale türüne inancının olduğunu söylediğinden beri zaten bekleniyordu. Battlefield V’in yapım aşamasında en baştan düşünülse de eklenmeyen ve çıkış tarihi önce 2019 sonra bahar ayı olarak beklenen Firestorm‘un artık 25 Martta çıkacağı açıklandı.

Bugün resmi olarak yayınlanan tanıtım videosundan önce yakın zamanda Firestorm hakkında başka video sızdırılmıştı. Bu sızan videodan edinilen mod hakkındaki bilgilerin çoğunun doğru olduğu da ortaya çıkmış oldu. Ayrıca Battlefield V’e göre oyuna yeni araçların da ( helikopter, traktör, deniz aracı ) eklendiği görülüyor.

firestorm battlefield v battle royale

Diğer battle royale oyunlarda olduğu gibi Firestorm‘da da bir squadın parçası olarak ve yine uçaktan paraşütle düşüp silah ve eşya aramakla başlıyor oyun. Firestorm adını maç boyunca daralan ateş çemberinden alıyor. Videoda da ateş çemberi daralması güzel yansıtılmış.

firestorm battlefield v battle royale

Battlefield V’i geliştiren DICE yerine Firestorm modu Need for Speed’in geliştiricisi Criterion tarafından yapılmış. Ayrıca EA Games’in yaptığı açıklamaya göre Firestorm 64 oyuncuyu destekleyecek. Battlefield V’e bu mod oldukça yenilik ve heyecan katacak gibi görünüyor.

Tanıtım videosu için:

Firestorm Battlefield V battle royale moduyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye EA Games’in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN