God of War Hayranı Leviathan Baltası Replikasını Yaptı

Cosplayerlar ve prop üreticileri arasında zaten Kratos’un silahları popülerdi, God of War 2018’in Leviathan Baltası özellikle. Oyunun büyük bir hayranı baltanın öyle bir replikasını yaptı ki Kratos’unkinden görsel olarak ayırmak imkansız.

Leviathan Baltası, Thor’un çekicini dövenler tarafından yapıldı. Boyutu ve efsanevi Mjölnir’in ( Thor’un çekici ) gücüne karşı koymak için yapılışından ötürü ismini Leviathan olarak aldı.

God of War içinde Leviathan Baltası planlı ve güçlü saldırıları, keyifli atış mekanizmasıyla Blades of Chaos’un bir adım önüne geçmişti. Ayrıca dövüşe yeni bir seviye getirirken oyunda keşif ve bulmaca mekaniklerinde de önemli bir rol oynadı.

Leviathan Baltası‘nın replikası Twitter’da epey etki bırakmışa benziyor. Hatta Santa Monica Studiolarının patronu Cory Barlog bundan ”muhteşem” diye bahsetti. Baltayı yapan hayran Megret Agnes 150 saatten fazla zaman harcadığını söyledi. Hayranlığının ilk somut örneği de bu değil üstelik 2018’de Agnes, Twitter’ından oğlunun adını Atreus koyduğunu paylaşmıştı.

God of War: Ragnarok da muhtemelen şu an en çok beklenen oyunlardan biri. Leviathan Axe için hangi yükseltmelerin geleceğini görmek merak uyandırıyor. Post-credit sahnesinde karşılaştığımız Thor’un efsanevi çekici Mjölnir’i belki kullanabiliriz de. Sahne için:

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN