Heroes of the Storm Garden of Terror Türkçe açıklama

Garden of terror

Gece Savaşları : Oyun içinde gece olduğu vakit hoş bir kadın sesi ile bir uyarı alacaksınız. İşte o vakit  ormanda bitkiler canlanacak ve ormanın içinde büyük kanlı savaş başlayacak. Ormanda bulunan her bitkiye hasar verdiğiniz ve öldürdüğünüzde size tohum/seed düşürecek. Bitkilerin yerleri yine sol alt köşede bulunan küçük haritanızda gösteriliyor, bir spotun temizlenip temizlenmediğini böylelikle anlayabilirsiniz. Haritanın ortasında bir de büyük bitki bulunuyor en çok tohum bu bitkiden düşüyor, hemen hemen verdiğiniz her hasarda 5-10 arası tohum toplayabilirsiniz.

Tohum/seed toplama : Ormanda ki tohumları toplamaya başladığınızda sizin ve rakibinizin nekadar topladığını yine sağ alt köşede bir barda göreceksiniz. Topladığınız tohumlar 100’e ulaştığında oyuna ilk başladığınız nokta olan kalenizde bir bitki büyümeye başlayacak. Herhangi bir takım 100’e ulaştığında tohum toplama işlemi bitmiyor, gece sonlanana kadar bitki toplayabilirsiniz

Garden Terror : 100 tohum topladığınız vakit oyuna başladığınız yerde (ana kulenizin orada) bir bitki büyümeye başlayacak. Büyüme işlemi tamamlandığında bu bitkiye ilk dokunan yani faresiyle sağ tıklayan oyuncu bitkinin, Garden Terror’ün kontrolünü elegeçirecek. Garden Terror’ün HP (health/can) barı yani kafasının üstünde ki yeşil barın altında turuncu bir bar daha göreceksiniz bu bar nekadar süre bu bitkiyi kontrol edeceğinizi gösteriyor.

Garden Terror skills/yetenekleri :

Yetenek Tuş Açıklama
Spore Queen’s Curse Q Hedef alandaki Hero’ları kısa bir süre sonra 5saniyeliğine bitkiye çevirir
Planet Horror Overgrowrth W Horror Overgrowth’u diktiğiniz alandaki binalar etkisiz hale getirerek bulunduğu süre boyunca hasar verir. Minion’lara çok yüksek hasar verir
Sprint  E %30 daha hızlı koşma hızı verir

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN