Heroes of the Storm Tomb of the Spider Queen Türkçe açıklama

 

HeroesOfTheStorm_x64 05-08-2015 14-03-06-692

Gemleri toplayın : Koridorda kestiğimiz minion’lara dikkat edin, aralarında 3 adet örümcek bulunuyor. Bu örümceklerin her biri, bir adet gem düşürüyor ayrıca kesilen Hero’larda gem düşürüyor. Sizin takıma ait gem’ler mavi, rakip takıma ait olanlar ise kırmızı renk de gözüküyor

Gemleri götürün : Topladığınız gem’leri iki koridorun arasında ki spider queen’nin sunağına sağ tıklarak bırakın. Ekranınızın sağ alt köşesinde sizin ve rakibinizin nekadar gem teslim ettiğini görebilirsiniz. Ayrıca sizin, takım arkadaşlarınızın ve rakibinizin sahip olduğu gem miktarını nick’lerin yanında da görmeniz mümkün.

Webweavers’ı çağırın : Hangi takım ilk olarak yeterli gem teslim ederse, o takım webweaver’ı kendi tarafında savaşmak ve rakip takımın defansını parçalamak için çağırır. Üç koridor için üç webweaver geliyor. O koridoru nekadar ilerlettiyseniz webweaver oraya kadar uçuyor ( sanırım ağında hızla yürüyor ) ve sizin minion’ların olduğu yere bir ağ ile iniyor.

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN