İki ücretsiz oyun birden – kaçırmayın

Herkese merhaba

Ücretsiz oyunları yine oyuncunundiyari ile kütüphanenize ekliyorsunuz. Takipte kalarak kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlardan haberdar olabilirsiniz. İleri ki zamanlarda bizimde ücretsiz oyun ve ekipman çekilişlerimiz olacaktır. Twitch yayınımız üzerinden de yine aynı şekilde ücretsiz oyun ve ekipman çekilişleri yapılacaktır. Takipte kalın 🙂

Bugün sizlere iki ücretsiz oyunu kütüphanenize ekleyebileceğiniz bir paylaşım yapıyorum. Sadece b,r hafta boyunca ücretsiz olan bu oyunları daha sonra temin edebilmeniz için ücret ödemeniz gerekmektedir.

Epic Games tarafından verilen Celeste ve Inside oyunlarını bugünden itibaren 5 eylüle kadar ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Epic games oyun launcherını indirmeniz ve market kısmından oyunları herhangi bir ücret ödemeden satın almanız. Bu kadar basit.

https://www.epicgames.com/store/tr/ sitesini ziyaret ederek en üst sağ köşeden Epic games launcherını indirebiliyorsunuz.

Herkese iyi oyunlar. May The Force Be With You

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN