Konvoyumuza katılın – Multiplayer – ETS 2

Selam dostlarım. Beni twitch yayınlarımdan ve youtube videolarımdan tanıyorsunuz. Son zamanlarda twitch üzerinden euro truck simulatör 2  oynuyorum ve görüyorum ki gün geçtikçe ilginiz artıyor. Bunun üzerine bir kaç kere konvoy denemesi yaptık ve bana katılan arkadaşlarla çok güzel vakit geçirerek kilometreleri devirdik.

Benim kadar sizinde bu konvoylarla güzel vakit geçirdiğinizi düşünüyorum. Discord üzerinden hoş sohbetlerimiz ve eğlenceli dakikalarımızı artık daha profesyonel seviyeye taşımayı ve troll yapmaya çalışan arkadaşları engelleyerek daha seviyeli bir grup oluşturmayı planlıyorum. Bunun için öncelikle bir şirket kurmak istiyorum. Şirkete katılma zorunluluğunuz kesinlikle yoktur fakat konvoya katılmak ve aramızda yer almanız için çeşitli kuralların olması gerektiğini tecrübe ettim.

ETS 2 yi ben ilk oynadığımda Multiplayer modu yoktu ya da ben haberdar değildim. Tek başıma kilometrelerce yol alırken aklımda sürekli ” yanımda 3-5 tır daha olsa hem muhabbet hem aksiyon olur ne güzel de olur ” düşünceleriyle, hayaliyle sıkılına kadar oynadım. Multiplayer modunu öğrenince oyuna tekrar geri döndüm.

Kuşkusuz oyunun en zevkli yanı arkadaşlarınızla samimi bir ortamda iletişim programı kullanarak aynı güzergahta ilerlemek. Twitch yayınlarımda yaptığımız konvoyların oldukça zevkli olduğunu farketmişsinizdir. Sizde bizlere katılmak istiyorsanız yayın saatlerimde kanalıma gelerek katılmayı istemeniz yeterlidir. Kaçırdığınız videolarıda izlemek isterseniz yine youtube kanalımda tekrarını izleyebilirsiniz.

Twitch : twitch.tv/ashenvenom

Youtube : www.youtube.com/oyuncunundiyari

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN