Maingear tarafından Steam Machine çıktı

Valve yine bir ilke imza attı. Steam oyun platformunu oyuncularla buluşturup diğer oyun firmalarına ( Blizzard, Origin, Uplay ) öncülük eden Valve şimdi Pc piyasasınıda ciddi anlamda karıştıracağa benziyor.

Evden bilgisayarı alıp arkadaşın evine kurmayı eminim zamanında birçoğumuz yapmışızdır hala yapanlarda vardır. Yolda 2-3 arkadaş kasa, monütör, ekipman taşıyarak oyunlar hakkında sohbet ederek hedefe doğru koşar adım yürür tabii bu heyecanla bütün yorgunluğu unuturduk.Daha sonra bu durum yerini oyuncular için yapılan laptoplara bıraktı her nekadar sistemleri çok iyi olsada bir laptop klavyesi ve ekranıyla oyun oynamayı eminim kimse tercih etmez hele hele geniş ekran 4K ultra HD televizyonlar çıktıktan sonra. İşte Valve tam buradaki eksikliği gördü ve bizleri Steam Machine ile tanıştırdı. Artık konsol şeklide Steam OS programını kullanan ve Steam oyunlarını çalıştıran Controller destekli Pcler bütün bu eski teknolojinin yerini yavaştan alıcak ve eski anılarımızı, zorluklarımızı tamamen değiştirecek.

Drift-MainGear

Oyunların çoğunun artık Steam’e taşındığını düşünürsek ve Steam programının bir çok oyuna “Controller” desteği getirmesini eklersek aslında Steam Machine çıkış zillerini çalıyordu. Bir kahve masası büyüklüğündeki bu bilgisayar kesinlikle hayatımızı değiştirecek

Intel’s Extreme Edition Haswell-E veya Skylake processors, full-sized NVIDIA® GeForce™ GTX 980Ti veya Titan X GPUs, ve  16GBs Kingston DDR4 memory,  2 Samsung® 850 Pro SSDs 6TB HDD özelliklerine sahip olan makine gerçekten üstün özellikler taşıyor.
Böyle mükemmel makineyi alıp deneyimleme fırsatı bulan oyuncuların yorumlarını paylaşmasını heyecanla bekliyoruz.
Yazıyı bitirmeden fiyatından da bahsetmek istiyorum. Sistem özelliklerine göre değişen fiyatları 1099$ dan başlıyor. Kendi siteleri üzerinden de satış yapan Maingear Amerika içerisindeki müşterilere 60 ay vade bile yapıyor.

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN