Metro: Last Light Redux ve For The King Epic Store’da Ücretsiz

Metro: Last Light Redux ve For The King dün gece itibariyle önümüzdeki Perşembe yani 11 Şubat’a kadar Epic Games Store’dan ücretsiz olarak kütüphanenize eklenebilir olacak.

Epic Games önceden ücretsiz sunulacak oyun olarak For The King‘i açıklamışken, Metro: Last Light Redux oyunculara tam bir süpriz oldu.

Ukraynalı 4A Games tarafından çıkarılmış post-apokaliptik temada fps Metro: Last Light Redux, 2013’te piyasaya sürülen Metro: Last Light‘ın bir yıl sonra çıkarılmış remastered versiyonu. Metro 2033‘ün devamı olan Metro: Last Light Redux içinde Moskova metrosunda yaşayan genç asker Artyom’un hikayesini görüyoruz.

Metro adlı bilim-kurgu roman serisinden uyarlanmış Metro: Last Light Redux yayınlandığı dönem ABD ve İngiltere başta olmak üzere çok satmış, grafiklerinden içerdiği dünyanın tasarımı ve oynanışına pek çok övgü almış bir oyun.

IronOak Games tarafından geliştirilip Curve Digital tarafından da yayınlanan For The King ise indie, macera ve strateji alt türlerinde bir rpg oyunu. 2018 Nisanında yayınlanmış olan For The King kendine özgü haritaları, görevleri ve eventlarıyla tek oyunculu, lokal ve online olarak co-op seçenekleriyle oynanabiliyor. Ayrıca For The King için 10 Şubatta ilk dlc olan Lost Civilization geliyor.

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN