Neverwinter The Maze Engine Expansion

Bu oyun haberinden Underdark’ın daha da derininde delve arayan Neverwinter oyuncuları 9. expansion olan “The Maze Engine”in haberinden mutlu olacaklar. Neverwinter The Maze Engine önümüzdeki ilkbahar aylarında PC’ye kısa bir süre sonra da XBox One için çıkacak.

Neverwinter The Maze Engine ile geleceklere kısa bir bakış atarsak:

Dungeonların Geri Dönüşü

Neverwinter The Maze Engine oyun haberi 1

Herkesin – geliştirici takım da dahil – gittiğinden beri sorduğu dungeonların en sevilen dördü The Maze Engine ile geri dönüyor. Bu dungeonların her biri hem görsel hem tasarım olarak beklenen kaliteye taşınmak için epey yol katedildi.

Ayrıca eskinin en zorlu dungeonlarından olan Castle Never da yeni bir görünüm, yeni uçuş noktaları ve yeni bir hikaye ile geliştirilmiş olarak geri dönüyor.

Binekler Elden Geçirildi

Neverwinter The Maze Engine oyun haberi 2

 

Binekler zaten güzel olsa da daha da iyi olabilirler düşüncesiyle yeni bir binek sistemi getirildi. Binekleri geliştirecek bu sistemle ilgili pek çok bilgi daha sonra paylaşılacak. Şimdiden tüm bineklerin daha iyi yapıldığı ve yeni binek ve binek özelliklerinin oluşturulduğu söylenebilir.

Solo Oyuncular İçin Yeni Bir Campaign

Neverwinter The Maze Engine oyun haberi 3

Yüksek levellardaki campaignlere – Icewind Dale, Sharandar gibi – katılmanın solo oyuncular için ne kadar zor olduğu biliniyor. Level 60’ta gelen bu yeni campaign hem daha fazla hikaye ile içeriği geliştirirken hem de solo oyuncuların işini kolaylaştıracak.

Neverwinter The Maze Engine oyun haberi 4

Kaynak ve daha fazla bilgi için oyunun sitesi

Neverwinter The Maze Engine Trailer’ı

 

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN