Nexon Sunar : Riders of Icarus

 

Nexon gelecek free-to-play MMO su Riders of Icarus ile ilgili ilk bilgileri paylaştı. Riders of Icarus oyuncuların havada combat yapabildikleri bir MMO. Oyuncular ayıdan ateş püskürten ejdarhalara kadar çeşitli bineklerle uçabilecekler. Combat hem karada hem havada yapılabilecek.

Nexon’un açıklamasıyla: Riders of Icarus oyuncuların keşfedeceği uçsuz bucaksız, görkemli ve sürekli genişleyen bir dünyada yüzlerce farklı özel yetenekleri olan beastleri toplayıp eğitebileceği ve binek olarak evcilleştirebileceği bir oyun. Oyuncular diğer herolarla hem hava hem de karada dramatik boss savaşlarına karşı işbirliği yapabilecek. Yüzlerce kara ve hava bineği toplayabilecek oyuncular antik işgalci kötülükten insanlığı korumak için savaşırken gökyüzü artık Riders of Icarus ( Icarus’un binicileri ) için sınır değil.

Kapalı beta Kuzey Amerika ve Meksika için 28 Ocak Perşembe günü başlıyor ve 2 Şubat Salıya kadar sürecek. Daha sonra Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda kapalı beta testlerine eklenebilecek. Daha fazla bilgi edinmek için

Riders of Icarus sitesi

 

riders of icarus k

 

 

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN