Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi olan Alli Splatoon eşleştirmesinde gelecek. Oyuncular skin ile birlikte Squee back bling, Skellyfish pickaxe, Cat’s Paw wrap ve hatta Catwalk yükleme ekranını dahi alabilecek.

Nisanda gelecek yeni Fortnite Crew Pack’in gizemi Epic Games’in çabalarına rağmen esrarını çok da uzun süre koyumadı ve gelecek Fortnite Crew Pack’ten bazı sızıntılar ortaya çıktı.

Fortnite Twitter’ında Epic Games karakterlerle ilgili Polaroid benzeri bu fotoğrafı paylaşmıştı.

Bu kare elbette tek başına çok anlamlı durmasa da sızıntıyla beraber gelecek Fortnite Crew Pack’ten karakter görüntüsüyle uyuştuğu anlaşıldı. Sızan karakter Alli aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi uzun kollu kıyafeti ve botlarıyla gizemli karakterle uyuşuyor.

Alli karakteri ters takılmış beysbol şapkası, mavi yüz boyası, uzun pembe saçları ve mavi-turuncu ceketiyle arz-ı endam ediyor. Gelecek ayki Fortnite Crew Pack’iyle ilgili sızmayan konu, Back Bling ve Harvesting Tool bu ay Llambro karakteriyle olduğu gibi yine olacak mı olmayacak mı henüz belli değil.

Kimdir Vena

Check Also

Risk of Rain 2 Steam’de 4 Milyon Sattı ve Güncelleme Geliyor

Hopoo Games‘in aktardığına göre geliştiricisi olduğu popüler roguelike Risk of Rain 2 PC’de sadece Steam’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN