Octane, Apex Legends Sezon 1 Battle Pass Karakteri Sızdı Mı

Apex Legends Sezon 1 battle pass’ini yakında çıkarıyor  ve bu battle pass ile içeriğe pek çok yenilikle beraber yeni karakter olarak Octane sızmış görünüyor.

Apex Legends Octane

Kaynak

 

Origin’deki güncelleme notunda “Survive the the arena, meet the Apex Games’ latest Legend, Octane, wield new weapons, and score unique loot. The Season 01 Battle Pass is here, purchase it at the in-game store for 950 Apex Coins.” yazıyor yani ”Apex Games’in son efsanesi Octane ile tanışın, yeni silahlara sahip olun ve eşsiz ganimeti kazanın. Sezon 1 Battle Pass burada 950 Apex Coine oyun-içi mağazadan satın alın.”

Güncelleme artık Origin’de görünmüyor. Yetkililerden Jay Frechette bu güncelleme sayfasının istenmeden yayınlandığını ve verilen bilgiye çok da kesin gözüyle bakılmamasını çünkü eski, gün yüzüne çıkmamış çok fazla fikir ve projeden biri olabileceğini söylüyor.

Respawn ( yapımcı firma ) ise sessizliğini koruyor. Eğer bu sızıntı doğruysa güncelleme ile ilgili en çok duyabileceğimiz bilgi de bu. 950 Apex coin yaklaşık olarak 10 dolar yani Fortnite’inkiyle aynı denebilir. Ayrıca Respawn bu battle pass ile yeni silahlar, karakterler ve her battle pass ile beraber ganimet geleceğini duyurmuştu. Sezon 1 battle pass’i her an gelebilir ve ikinci battle pass için de düşünülen tarih Haziran ayında.

 

Kimdir Vena

Check Also

Visions of N’Zoth Güncellemesi – 8.3 WoW Patch

Bugün itibariyle WoW Battle for Azeroth’a Visions of N’Zoth güncellemesi gelmiş bulunuyor. Bu güncellemede neler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN