Overwatch beta 27 Ekim’de Voice Chat İle Beraber

overwatch char

Yeni gelen online oyunların artık çoğuna eklenen Voice Chat bizi hem harici programlar kullanmaktan kurtarıyor hem de oyun içinde ki mikrofonu olan herkese kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Hele ki oyun Fps olunca kim klavyenin tuşlarıyla yazarak zaman kaybetmek ister ki ?

Overwatch beta testlerine çok az kaldı. Amerika için daha da az. İlk olarak Amerika’da başlayacak olan testler daha sonra Asya ve Avrupa kıtalarında başlayacak. Sizlere verdiğim beta testi haberlerinde hep önceliğin Amerika olduğunu farketmişsinizdir. İçten içe nekadar şanslık olduklarını düşünüyorum bu konularda.

Battlenet için gelen son güncelleme ile yayınlanan bildiride Overwatch beta testlerinde Voice Chat betasınında yapılacağı söylendi. Şuan tamamen yeni olan bu sistemin denemesini Overwatch üzerinden yaparak iki testi birden yapmış olacaklar, firma gördüğünüz gibi yeni projelerinde yine risk almıyor darısı diğer firmaların başına. Sonuçta diğer oyunları üzerinde de deneyebilirdi bu sistemi.

İleriki zamanlarda diğer oyunlar içinde mümkün kılınacak olan bu sistem bizlere Blizzard oyunları için çok güzel bir kolaylık sağlamış olacak. Haberden kesit;

Greetings, heroes! We’re in the process of working in some slight updates to Battle.net in preparation for the upcoming Overwatch beta test, and wanted to give you the heads up. This update will lay the foundation for us to test voice chat functionality within the Overwatch beta

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN