Overwatch Beta Testi Çok Yakında

OverWatch oynamak için eminim sizde benim gibi sabırsızlanıyorsunuzdur. Sayılı günler sonra 27 Ekim‘de Beta testi başlıyor. Blizzard’ın ilk fps oyunu olan Overwatch bizleri meraklandırdığı gibi beklentilerimizi boşa çıkarmaması içinde dua ettiriyor. Blizzard firmasından henüz kötü bir oyun çıktığı görülmemiş fakat Fps çok farklı bir tür ve o yüzden içimde biraz korku var doğrusu.

27 Ekim’de Amerika’da ardından Avrupa ve Asya’da başlayacak olan Beta testleri için Blizzard davetiyeleri yakında göndermeye başlayacak. Eğer henüz Beta testi davetiyesi için başvuru yapmadıysanız bu linkten yapabilirsiniz.Beta testi

Beta testi iki aşamadan oluşuyor. Kapalı Beta testi ve haftasonu beta testi. Kapalı beta testine katılan oyuncular oyuna girebilecek fakat çok az bir grup oyunun bütün özelliklerini kullanabilecek

Haftasonu testleri ise sınırlı bir haritada Hero’lar ve oyun modlarını test edebilecekler. İlk haftasonu testi BlizzCon’dan sonra başlaması beklenir.

OverWatch2

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN