Overwatch – Eşleşme Değişiklikleri ve Hero Balance Son Güncellemede

Overwatch beta günleri hızla devam ediyor. Bir çok yenilik ve değişiklik ile oyunun ve Hero’ların dengesi düzeltilmeye çalışılıyor.

Malesef betaya katılamayan oyuncularda bu yenilikleri internetten takip etmek zorunda kalıyor. Bize düşen görevde elimizden geldiği kadar bu yenilikleri sizlerle paylaşmaya çalışmak. Peki nedir bu son gelen güncellemedeki yenilikler bir bakalım.

Çok değişik bir eşleşme sistemi geliyor. Bu sistem ile oynadığınız oyunlara ‘positive’, ‘negative’ veya ‘neutral’ ( iyi, kötü, orta ) rating verebileceksiniz. Şüphesiz herkes oyunu kazanması veya kaybetmesine göre ya da takımındaki oyuncuların iyi veya kötü olmasıyla farklı şekilde ratingler verecek. Bu ratingler ile bir sonraki maçların eşleşmeleri ayarlanmış ve daha uygun takımlar oluşturulmuş olacak. Sistem üzerinde henüz çalışıyorlar illa ki değişiklikler olacak fakat ortaya güzel birşeyler çıkarmaya çalıştıklarından eminim.

Bastion ve Torbjorn karakterlerine düzenleme geliyor. Oyun içerisinde ki rollerine denge gelicek.

 

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN