Paradise Lost Oyunundan Yeni Video

Paradise Lost geliştirici PolyAmorous ve yayınlayıcı All in! Games tarafından bu yıl gelmesi planlanan bir first-person hayatta kalma oyunu.

Paradise Lost kıyamet sonrası nükleer kış arazisinde Polonya’da geçiyor. Hayatta kalma yanında tarihi bazda keşif ve macera oyunu aynı zamanda. Yakın zamanda çıkan ”what if” videosunda geliştirici takım oyunun geçmiş hikayesinin şimdiki zamana nasıl bağlandığını geçmiş hikayeler ve bazı zaman göstergeleriyle paylaşıyor.

Video’nun başlığı ”Dünyadaki en son hikayeden önce ne oldu?” şeklinde. Geliştirici takımın üzerinde çalıştığı ”Dünyadaki Son Hikaye Serileri” geçen yılın Temmuz ayından beri sürüyor. Serilerdeki alternatif kurgu tarih için eski gerçek gazetelerden, resmi idari dosyalardan, el yazısı notlardan, telgraflardan esinlenilmiş tarzda arşiv belgeleri yaratılmış. Siz de oynadığınız oyunların hikayelerinin detay ve derinliklerinde kaybolmayı seven bir oyuncuysanız Paradise Lost gerçekten heyecanla beklemeye değecek gibi duruyor.

Paradise Lost oyununda Szymon’un gözünden oynuyorsunuz. Szymon kıyamet sonrası dünyada büyürken Nazi’ler tarafından terk edilmiş ( mi acaba? ) yer altı sığınağını keşfeden genç bir çocuk. Oyun süresince Szymon’un bu gizemli sığınağı keşfetmesine yardım ederken onun açısından retrofütürizm, transhümanizm ve keder motiflerine de tanık oluyoruz.

Kaynak: All in! Games

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN