PS4 Plus Nisan 2019 Bedava oyunları

Ps4 Plus 2019 Nisan oyunları açıklandı. Ps4 her geçen ay bizi yine şaşırtmaya devam ediyor. Bu ay gerçekten harika bir online oyunu bizlere ücretsiz veriyor. Ps4 Store yani mağaza fiyatı 400 TL nin üzerinde olan bu oyunları Ps4 Plus üyeleri ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler. Ps4 Plusın bir aylık ücreti 23.99TL.

Ps4 Plus Nisan 2019 bedava oyunları, Conan Exile ve The Surge. Conan Exile MMORPG tarzı hayatta kalma üzerine kurulu bir oyun. Barbar Conan’ın muhteşem evreninde bir çok gizemin ve hayatta kalma mücadelesinin bulunduğu oyunu oynamak için eminim sizde çok heyecanlanıyorsunuzdur. The Surge ise gelecek zamanda geçen harika bir bilimkurgu RPG oyunu.

İki oyunuda oyunda bizi aylarca meşgul edeceğe benziyor. Unutmadan söylemek isterim, Ps4 plus oyunlarını oynayabilmek için her ay plus üyesi olmalısınız, malesef sadece kütüphanenize eklemeniz yeterli olmuyor.

İyi oyunlar

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN