Ranged Warrior, Rexxar ilk bakış – Heroes of the Storm

Merhaba oyuncular

Spotlight videolarını hepimiz LoL’ün şampiyon veya skin ( kostüm ) tanıtımından biliyoruz. Blizzard’da yeni şampiyonlarını tanıtmak için aynı yolu seçmiş. Peki bu yeni şampiyon nedir, kimdir, ne iş yapar?

Rexxar

Dota’dan Rexxar şampiyonunu hatırlayanınız vardır. Baltalarıyla ve yanına çıkardığı domuz ile düşmanı yavaşlatmasıyla gerçekten çok çektirmişti. Bu Rexxar o değil. Görünüşüne aldanmayın çünkü yetenekleri tamamen farklı. Rexar World of Warcraft evreninden bir karakter. Peki kim bu karakter ?

http://wowwiki.wikia.com/wiki/Rexxar

Hots için gelen ilk Ranged Warrior. Warrior şampiyonlar yakın mesafe dövüş ve büyük hasarlara karşı dayanıklı olmasıyla bilinirler. Dövüşleri ön safhada kontrol ederek hem rakibin vereceği hasarı alır hem de takım arkadaşarlarının yani görevi hasar ( Damage ) vermek olan şampiyonların rahat kalmasını sağlar. Peki Ranged Warrior bu işi nasıl yapacak bir inceleyelim. Öncelikle söylemelim ki Rexxar şampiyonuna eşlik eden arkadaşı ayının ismi Misha;

Video’da gördüğünüz gibi savaşın ön hatlarında Misha tanklayıp rakibi CC lerken Rexar ve takımı arkadan hasar vermeye devam edecek. Peki Rexar’ın yetenekleri neler bir de onlara bakalım;

  • Spirit Swoop: Kartalınızı ileri göndererek rakibe hasar verir ve koşma hızını düşürerek yavaşlamasını sağlar ( Slow ).
  • Misha, Charge!: Misha ileri doğru koşarak önündeki rakiplere hasar vererek sersemletir ( Stun ).
  • Mend Pet: Misha’yı belli bir süre iyileştirerek canını doldurur.
  • Bestial Wrath (Heroic): Misha’yı güçlendirerek daha çok hasar vermesini sağlar
  • Unleash the Boars (Heroic): Yeterli mesafe içerisinde olan her bir rakip şampiyon için domuz göndererek koşma hızlarını yavaşlatır ( slow ) ve hasar vererek bir süre harita üzerinde görünmelerini sağlar.
  • Misha, Attack/Follow (Passive): Misha’ya savaşa girmesini veya yanına gelmesini sağlayan komutları verir.

Şampiyonun çıkış tarihi için henüz bir açıklama yapılmadı fakat oyuna eklenecek diğer şampiyonlarla aynı zamanda olması bekleniyor.

Herkese İyi oyunlar

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN