Risk of Rain 2 Steam’de 4 Milyon Sattı ve Güncelleme Geliyor

Hopoo Games‘in aktardığına göre geliştiricisi olduğu popüler roguelike Risk of Rain 2 PC’de sadece Steam’de 4 milyon sattı. Bu başarılı sonuç PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve Switch satışlarını içermiyor üstelik. İstatistiklere göre oyuncuların %88’i oyunu 1 saatten fazla oynarken bu oyuncuların %57’si de 10 saatten fazla oyundaydı.

25 Martta gelecek ücretsiz yıldönümü güncellemesi ile Bandit survivor geri geliyorken 88 yeni hikaye girişi eklendi. Daha eski içerik de tekrar oynanabilir olacak.

Hopoo Games Steam güncelleme yazısında ”Banditte çalışmak hem eğlenceli hem de bizim için ödüllendiriciydi.” diye belirtti. ”Bandit’in içsel gelişiminin başlangıcından beri içeriği geliştirirken ne kadar ilerleyip geliştiğimizi fark ettik.” diye devam etti.

Risk of Rain 2 oyununun modlama topluluğu Bandit’in modlanmış versiyonunu survivor keşfedilir keşfedilmez oluşturmuştu. Classın Hopoo Games versiyonu mod topluluğunun emeklerini çöpe atmış olmayacak:

”Bozulmuş Bandit’in modcuların kendi bitiriş ve eklentileri için favorisi olduğunu biliyoruz o yüzden kendi Bandit’imizi modlanmış Bandit’ten ayrı bir survivor olarak oluşturduk ki böylece topluluğun yaptığı Bandit-modları korunmuş oldu.” şeklinde geliştirici tarafından açıklandı.

Risk of Rain 2 oyununun geleceğine bakarsak, stüdyo ilk paralı genişleme paketinin 2021’in son çeyreğinde geleceğini açıkladı. Bu genişleme beraberinde yeni düşmanlar, bosslar ve yeni oyun modu da getirecek. Risk of Rain 2 resmi olarak Ağustos ayında Steam erken erişime açılmıştı ve şu anki Metacritic skoru %8, Steam‘de de 137 bin pozitif yorumu mevcut.

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN