Sid Meier Hayranlarına Müjde

Sid Meier’s Civilization ve Xcom oyunlarını seven bütün oyunculara çok güzel bir haber ile konumuzu açıyoruz. Eminim Xcom: Enemy Unknow oyununu biliyorsunuzdur. Bence efsane bir oyun. Sadece kendisi değil daha sonra gelen bütün güncellemeler ve ek paketlerin hepsi birer harika. Civilization oyunlarınında efsaneliği tartışılmaz. Bu iki büyük oyunu yapan Firaxis Games’e bence teşekkürlerimizi esirgememeliyiz.

Eğer kütüphanenizde eksik parçaları, eksik paketler veya içerik varsa işte şimdi tamamlamanızın tam zamanı. Eğer ki hiç oynamadıysanız ya da almadıysanız bu fırsatta yine tam sizler için.

Humble Bumble bağış topluluğu Cilization ve Xcom oyunlarına çok uygun fiyata sahip olmanız için mükemmel bir bundle hazırladı. Bu bundle içerisinde 1$’a Xcom : Enemy Unknown, Sid Meier’s Pirates, Ace Patrol ve Sid Meier’s Civilization 3 bütün pakete sahip olabileceğiniz gibi 15$’a oyunların tümüne sahip olabiliyorsunuz.

Humble Firaxis Bundle

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN