Star Wars Battle Pod efsanesi

Star wars battle pod

Bir çoğumuz eski atari salonlarındaki makineleri biliyoruz, hatırlıyoruzdur. Star wars bu eğlence sektörünü bambaşka bir boyuta taşıyor. Piyasaya yeni çıkan Star Wars battle pod ismi verilen 188x161x254 ebatlarında ve 300 kilonun üstünde olan bu büyük makina evlere ve atari salonlarına Star Wars evreninin bir kısmını taşıyacak. Star Wars ( episodes 4-6 ) filmlerinden esinlenerek 5 bölümlük savaş simülasyonu içeriğine sahip bu makinayı biraz tanıyalım.

Star wars battlepod 2Peki bu makinanın özelliği ne? Bir küre şeklinde tasarlanmış ve içine girmek için kapıları mevcut. İçine girdiğinizde bambaşka bir hava, bambaşka bir ortam. Önünüzde dev gibi geniş ekran ve uzay mekiğinizi kullanmak için kollar mevcut.

 

Ayrıca savaşın atmosferini hissetmeniz için titreşimli kumanda, titreşimli koltuk, patlama effektleri hatta yüzünüze üflenen bir hava bile mevcut. Aerial combat game oyunu ve savaşı sizlere hissettirmek için ellerinden gelen herşeyi yapmışlar.

Peki bu harika makinanın fiyatı nedir ? Bu makinaya $35.000 dolara sahip olmanız mümkün fakat birde premium edition modeli mevcut bu modele ise $100.000 dolara sahip olabilirsiniz. Premium Edition modellerinde iki dizayn mevcut ebel Alliance veya Darth Vader ayrıca “Credits” bölümüne isminizi yazdırıyorsunuz.

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN