Star Wars Knights of the Old Republic Remake

Star Wars Knights of the Old Republic fanlarından yeniden yapılanması ile ilgili bazı görseller paylaşıldı.

Star Wars Knights of the Old Republic in Apeiron adıyla gelecek bu remake/yeniden yapılışı indie yani bağımsız oyun şirketi Poem Studios tarafından Star Wars RPGsinin hayranlarının da yardımıyla gerçekleştiriliyor. Endar Spire ve Tatooine bölgelerinin görselleri ekip tarafından paylaşıldı.

Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 1 Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 2 Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 3 Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 4 Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 5 Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 6

Bunun yanında eskisine göre karşılaştırma görselleri de verilmiş;

Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 7

Star Wars Knights of the Old Republic Fanlarından Yeni Dokunuş oyun haberi 8

 

Ayrıca sitelerinde başka sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz. Mesela Star Wars’a böyle bir yeni dokunuş yapmaları yasal mı? Remake in geliştiricisine göre bunu yapmalarında hiçbir sorun yok ama iş satış kısmına gelince böyle bir izin yok. O yüzden de remake’in yüzde yüz ücretsiz olacağını söyleyebiliriz.

Eğer Aperion’un yapılmasına katkıda bulunmak yani bağış yapmak istiyorsanız şu an için ekip bunu istemiyor.

Geliştiricinin sitedeki konu hakkındaki yazısı şöyle: ‘’Herhangi bir tür parasal destek için oyunun daha geniş bir kısmının bitirilmesi ve düzenlenmesini bekliyoruz.’’

Şimdilik Aperion hakkında paylaşılan görsellerden öte bir şey yok, daha fazla bilgi paylaşınca siz de buradan okuyacaksınız.

 

Tüm görsellerin kaynağı

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN