Street Fighter 5 PC Beta Testi Tarihi 24 Ekim

Street Fighter 5

Sadece Ps4 oyuncularının katıldığı Street Fighter V ilk beta testi sonuca vardı. Şimdi sırada ikinci beta testi var. 22 – 24 Ekim tarihleri arasında olacak beta testine Ps4 oyuncularının yanısıra Pc oyuncularıda katılar 2 gün boyunca oyunun tadına varacaklar.

İlk beta testinde dört karakterle oynanması mümkün kılınırken ikinci test için iki karakter daha eklendi. Bu karakterler Ken, Necalli, Vega, R. Mika,Rashid ve Karin olacak. Bu teste süpriz olarak birde Leaderboard eklenecek. Oyunda ne gibi değişikliğe imza atacak olan bu eklentiyi bakalım beta oyuncuları nasıl karşılayacak. Leaderboard sadece puanları gösteren bir sistem olmanın dışında oyuncu arayabilecek ve en iyi oyuncuların oyunlarını izleyebileceksiniz. Biraz League of Legends Challenger ligini anımsatan yenilik güzel olacağa benziyor.

Oyunu merak eden oyuncular için – özellikle pc oyuncuları – bu testi kaçımamanız lazım oyunu ön sipariş ederek bu teste katılabilirsiniz. Erkenden oyuna adapte olarak parmaklarınızı ısıtabilir ve çıktığında da Leaderboard’da hızla yükselirsiniz 🙂

 

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN