Street Fighter V Yaşanan Problemler Hakkında

Street Fighter V yaşanan problemler ile ilgili Capcom açıklama yaptı. Öncelikle bazı network ve server kaynaklı problemlerin PS4 ve PC’de artık karşılaşılmayacağı oyunun geliştiricisi tarafından steam forumlarında belirtildi. Online bağlantılarla ilgili olarak söylenen; oyuna girme ve ara ara bağlantı kesilmesi sorunlarıyla daha az karşılaşılacağı.

street fighter V oyun haberi 1

Ayrıca Street Fighter V yaşanan problemler içerisindeki maç eşleştirmede yaşanan sıkıntılar da ”server side fix” uygulaması tarafından ortadan kalkıyor. PC kaynaklı Fighter ID problemi ve oyunun çökmesine neden olan bugların da düzeltilmesi için adım atıldı.

street fighter V oyun haberi 2

Bunların yanı sıra ver olan ”ragequit”lerin cezalandırılmaması durumu da devam edecek gibi duruyor. Oyuncuların winning streak/üst üste kazanma durumunu kaybetmemek ve bunun için de yenilgiyi önlemek adına oyun bitmeden çıkmaları ve hatta bunu alışkanlık edinmelerinin bir cezası yok. Capcom’un bu konuyla ilgili yorumu ise; tüm oyuncuların eğlenmeleri ve adil şekilde ödüllendirilmelerini sağlayacak bir oyun deneyimi yaşamaları için çalışmalarımız var şeklinde.

Kimdir Vena

Check Also

Nisan Fortnite Crew Allie Sızıntısı Doğrulandı

Epic Games resmi olarak Alli karakterinin Fortnite oyununa 1 Nisan’da geleceğini doğruladı. Lynx’in kız kardeşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN