The Simpsons Yeni Bölümünde Bart E-Spor Dünyasında

The Simpsons’ın gelecek bölümünde ( bugün-yarın ) Bart’ı e-spor dünyasında göreceğiz. Bölümün ismi zaten ”E My Sports”. Conflict of Enemies ismi verilen bu Simpsons evreni mobası League of Legends ve Dota’dan [ pardon Dota 2,lütfen =) ] esinlenerek yaratılmış.

Conflict of Enemies’in yaratım süresince dizi ekibi Riot Games ile çalışmış yani epey bir oyun sahnesi ve oyun benzerliği göreceğiz gibi. Yeni bölüm tanıtım fotoğraflarından Bart’ın tam bir CoE =) bağımlısı olduğu anlaşılıyor. Tuvalete özenle taşınmış bilgisayar komik olmuş. O kadar abartmıyoruz ya, telefon için de oyunculara hitap eden oyunlar var =)

the simpsons e my sport

Sonraki fotoğrafta Bart’ın artık ergenliğe girmesine mi izin veriliyor yoksa yine gelecekle ilgili sahne mi konulmuş bilemiyoruz tabii. Ama hafif göbeği, oyun sırası beklerken hızlıca yenmiş yemeğin tabakları ve hatta kirli masasıyla ”olmuş” Bart.

the simpsons e my sport

Oyunu ( CoE, Conflict of Enemies ) gösteren fotoğraftan da benim çıkardığım takım; Bart belli ki jungle, Krusty’nin kızı Sophie ap mid, Nelson ve Martin hangisi top hangisi hayır ben top’tayım diyerek bot lane’e kalmış bilemedim, zavallı Milhouse ise tabii ki support gerçi görsele tekrar bakınca Annie’den esinlenmiş olmasınlar dedim Milhouse mid olursa ( Sophie de Nami’ye benzemiyor değil bu durumda kız oyuncu tabii ki sup!..) komik olur.

the simpsons e my sport

imdb‘de yazılana bakılırsa Bart’ın takımı profesyonelliğe doğru adım atacak ve koçları da Homer olacak gibi! Alttaki görsel de bunu doğruluyor. Ama Milhouse gitmiş yerine başka bir gözlüklü arkadaş gelmiş, harcadılar Milhouse’u demek ki…

the simpsons e my sport

Son fotoğrafta da spot ışıkları, Bart’ın arkasındaki takım elbiseli Homer? veya başkası bu ”kazanma”nın profesyonel olduğunu mu gösteriyor? Yanındaki Milhouse değil mi? Hatta oyundaki elbiseli keçi yavrusu görünümlü karakter?? de Milhouse gibi duruyor. Son sezonunu pek izleyememiş olsam da bu bölüm bende epey merak uyandırdı. Simpsons iyi iş çıkarmış gibi görünüyor.

the simpsons e my sport

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN