Tom Clancy’s The Division : Ek Paket Bilgileri

 

8 Martta çıkacak olan The Division ile ilgili bazı tüyolar verildi. Muhtemelen seneye gelecek olan 3 ek paket oyuncuların The Division’ının büyük bir kısmını bitirmelerinden sonra tekrar havaya girmeleri için tasarlandığından yeni içerik, gear ve gameplay çeşitleriyle gelecek. Tabii bu konuda ayrıntılar verilmemiş olsa da ek paketlerin ismi, çıkış sırası ve bazı bilgileri öğreniyoruz:

İlk çıkacak ek paketin adı Underground; 4 oyuncudan oluşan takımlar salgın hastalık sonrası New York yeraltı dünyasını keşfedecek.

İkinci ek paket Survival‘da adından da anlaşılabileceği gibi oyuncular düşmanlarla dolu ortamda hayatta kalmaya çalışacak ki en hardcore Division oyuncuları için bile son derece zorlayıcı olduğu belirtilmiş.

Üçüncü ve son ek paket ise Last Stand; hakkında bilgi verilmedi =)

Oyunun çıkış gününden başlayarak Season Pass sahibi oyuncular özel bir silah, yeni kıyafet ve silah skinleriyle birlikte content drop ve eventlardan gelecek bazı avantajlara da sahip olacaklar.

The Division Season Pass’ı şu anda oyunun Gold Edition ve Collector’s Edition’ında var. Oyunu ön siparişle alanlar bugün, 29 Ocak’ta başlayacak ( PC ve PS4 için, Xbox One için dün başladı ) kapalı betalara katılabilecek.

Kaynak ve daha fazlası için blog ubi

Kimdir Vena

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN