Trackmania Turbo Çıkış Tarihi Ertelendi

Oyunların çıkış tarihinin ertelenmesi eminim beni olduğu kadar sizleride üzüyordur. Onca zamandır beklediğiniz sevdiğiniz şeylerin tam çıkacağı gün geldi derken daha ileri tarihe atılması hatta belki o tarih geldiğinde bir erteleme daha olurmu korkusu.

Trackmania Turbo malesef çıkış tarihini ertelemiş bulunmakta. Aslında bazen bu iyiye işaret olabiliyor çünkü bazı oyunlar çıkış tarihinde hazır olmadığı halde piyasaya sürülerek oyuncuyu perişan durumlara sokuyor. Ne oynadığınızdan zevk alıyorsunuz ne beklediğiniz okadar zaman için “deydi” diyebiliyorsunuz.

Ubisoft’un oyuna daha çok Multiplayer modunun geleceğini, Campaign bölümünün daha iyi ve İnterface’in daha kullanışlı olacağını duyurmasıyla oyuncuları biraz daha heyecanlı tutmayı hedeflediği kesin.

Kasım sonlarında çıkacak olan oyun için yeni bir trailer videosuda yayınlayan firma bakalım oyuncuyu memnün edebilecek mi?

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN