Tribes: Ascend iki yıldan sonra ilk Patch’i çıkarıyor

Hi-Rez Studios iki yıldan sonra bedava fps oyunu olan Tribes: Ascend için ilk yama’yı ( patch ) çıkarıyor. Class’ların eşitleneceği, değiştirilen silah sınıflandırması ve daha birçok şey bu yama ile gelicek. Yama’nın tam içeriğini Google Doc. dosyası ile Reddit üzerinden paylaşan Sean McBride oyuncuların sorularınıda mümkün olduğu kadar yanıtlamaya çalışıyor.

Hemen hemen eski Tribes Ascend’ e benzer şekilde dokuz class’ı değiştirerek üç ana class yapacak olan ekip bu classları Light, Medium, ve Heavy şeklinde düşünmüş. Class sisteminde her bir class için dokuz tane özelleştirme ( Loadouts ) seçeneği olacak. Bu seçeneklerde silah, zırh değişikliği ve perk upgrades mümkün olacak.

Medium-class karakterler üç silah taşırken Heavy class dört silah taşıyabilecek.  Birincil ve ikincil silaylar içinde bir ayrım olmayacak.

Bütün değişiklikler önce public test serverında oyuncuyla buluşacak. Public Test serverlarını 14 Eylül’de açmayı planlayan firma oyuncuların düşüncülerine büyük önem veriyor.

Tribes-Ascend-7

Kimdir mkedi

Oyun dünyasının MMORPG severi. Bu diyarın büyük üstadı ve yazarı. Sormak istediğiniz her soruyu sıkılmadan bıkmadan yanıtlayan kişi.

Check Also

ARK: Survival Evolved Son DLCsi Genesis Part 2 Çıkış Tarihi Ertelendi

ARK: Survival Evolved son DLCsi Genesis Part 2 çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Studio Wildcard ARK: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ŞİMDİ YAYINDA!
TAKİPTE KALIN